Sťahovanie trezorov Žilina

Sťahovanie trezorov Žilina

Sťahovanie trezorov ŽilinaŤažké bremená tvoria vo svete sťahovania osobitú kapitolu. Dôvodom je skutočnosť, že celý proces sťahovania je oveľa náročnejší a vyžaduje si iné technické zariadenia ako tomu býva pri klasickom sťahovaní.

Ako zvládnuť sťahovanie trezorov a ťažkých bremien?

Každý súdny človek sám zná, že sťahovanie trezorov, bankomatov, sústruhov, sôch z mramoru, kovu kameňa a podobne je oveľa náročnejšie ako sťahovanie iných predmetov. Je to kvôli tomu, že ide o predmety, ktoré vážia niekoľko stoviek až tisíc kilogramov. Sťahovanie bremien vo vlastnej réžií môže byť skutočne vyčerpávajúcou záležitosťou. Preto Vám ponúkame naše služby. So sťahovaním podobných predmetov máme dlhoročné skúsenosti. Náš profesionálny tím dokáže presťahovať veci až do 20 ton. Všetky potrebné úkony sú vykonávané podľa nášho hlavného kréda „bezpečnosť a kvalita pri sťahovaní“. Tak ako aj v ostatných prípadoch, aj v tomto vieme sťahovanie zabezpečiť expresne. To znamená už 2 hodiny od zadania objednávky v bežný pracovný deň. Zároveň sťahujeme NON-STOP, takže vieme vyriešiť aj urgentné prípady. Či už ste našim stálym zákazníkom, alebo úplne novým, ponúkame Vám zaujímavý bonus vo forme obhliadky a cenovej kalkulácie zdarma. Odkotvenie a následné kotvenie je pre nás samozrejmosťou.

dôraz kladieme na bezpečnosť
samozrejmosť sú kvalita a profesionalita
sťahovanie vieme zabezpečiť už do 2 hodín po objednávke cez pracovný deň
sťahujeme NON-STOP
obhliadky poskytujeme zadarmo
zabezpečujeme odkotvenie a kotvenie trezorov na Vami určené miesto.

 

Spôsob ocenenia práce

V prípde potreby sťahovania špecifických, ťažkých alebo nadrozmerných a predmetov napr. trezor, klavír alebo obrábací stroj bazplatnú cenovú ponuku vieme pripraviť obratom, neváhajte nás prosím kontaktovať emailom alebo telefonicky. V prípade nutnosti zabezpečíme obhliadku.