Sťahovanie klavírov Žilina

Sťahovanie klavírov Žilina

Sťahovanie klavírov ŽilinaSte nútení presťahovať svoj klavír, piano alebo iný vzácny hudobný nástroj, ale máte obavy, ako zvládnete jeho bezpečné presťahovanie bez poškodenia? S týmito a podobnými otázkami si viac nemusíte lámať hlavu. Vďaka nášmu servisu Vám pomôžeme vyriešiť všetko s úsmevom na perách.

Naše služby = Vaše bezpečné sťahovanie

Každý múdry človek vie, že hudobné nástroje sú finančne náročnou záležitosťou a preto nikto nechce, aby sa pri neodbornej manipulácii poškodili. Kto by Vám potom uhradil vzniknutú škodu? Hudobné nástroje, najmä tie, ktoré sú väčších rozmerov, si vyžadujú pri sťahovaní špeciálne zaobchádzanie. Preto, aby ste sa nemuseli zaťažovať myšlienkami o ich bezpečnej preprave, Vám ponúkame naše služby. K sťahovaniu pristupujeme zodpovedne a s patričnou opatrnosťou. Našim hlavným krédom je „bezpečnosť a kvalita pri sťahovaní“. Zabezpečíme balenie, prepravu aj ostatné potrebné úkony. Váš hudobný nástroj uložíme na miesto, ktoré mu vyberiete. Ste v situácii, kedy urgentne potrebujete presunúť hudobný nástroj z miesta na miesto? S nami je to maličkosť. Sťahovanie vieme zabezpečiť už dve hodiny od prijatia objednávky v bežný deň. Zároveň ponúkame sťahovacie služby NON-STOP. Ako jedna z mála spoločností Vám ponúkame výhodný bonus. Obhliadku a cenovú kalkuláciu vypracujeme pre Vás zdarma.
máme dlhoročné skúsenosti so všetkými druhmi nástrojov
dôraz kladieme na bezpečnosť nástroja
samozrejmosť sú kvalita a profesionalita
sťahovanie vieme zabezpečiť už do 2 hodín po objednávke cez pracovný deň.
sťahujeme NON-STOP
obhliadky poskytujeme zdarma

Spôsob ocenenia práce

V prípde potreby sťahovania špecifických, ťažkých alebo nadrozmerných a predmetov napr. trezor, klavír alebo obrábací stroj bazplatnú cenovú ponuku vieme pripraviť obratom, neváhajte nás prosím kontaktovať emailom alebo telefonicky. V prípade nutnosti zabezpečíme obhliadku.