Sťahovanie bytov Žilina

Sťahovanie bytov Žilina

Sťahovanie bytov ŽilinaKonečne sa chystáte „vyletieť z hniezda“, alebo ste sa rozhodli vymeniť Váš byt za nový, ale máte obavy zo sťahovania a z toho ako to zvládnete? Vďaka našim službám budete presťahovaní v rámci Žiliny a jej okolí rýchlo, kvalitne a bez zbytočných komplikácií.

Naše služby pre Vaše pohodlie

Sťahovanie bytov predstavuje veľmi citlivú situáciu, preto Vám ponúkame nadštandardný a individuálny prístup. K sťahovaniu pristupujeme citlivo a s patričnou úctou a opatrnosťou, nakoľko ide o osobné predmety, ku ktorým máte vytvorený určitý vzťah a predstavujú pre Vás určité hodnoty. V našej réžii Vám zabezpečíme komplexné služby na presťahovanie Vášho bytu v rámci Žiliny a jej okolí. To znamená všetky potrebné úkony preto, aby bolo Vaše sťahovanie bezstarostné a prebehlo bez komplikácií a neočakávaných sitácií.

Služby, ktoré inde nenájdete

Už sa viac nemusíte trápiť so zháňaním baliacich materiálov, ani z balením, demontážou a následnou montážou. Pýtate sa ako? Všetko zabezpečíme my. Veci umiestnime tam, kam určíte. Našim hlavným krédom je „bezpečnosť a kvalita pri sťahovaní“. Nastala vo vašom živote nepredvídateľná udalosť a potrebujete sa urýchlene presťahovať v Žiline a jej okolí? Pre nás to nie je žiadny problém. Sťahovanie vieme zabezpečiť v bežný deň už dve hodiny od prijatia objednávky. Ďalšou výhodou je, že sťahovacie služby poskytujeme NON-STOP. Za prejavenú dôveru Vám poskytneme bonus. Obhliadku ako aj cenovú kalkuláciu pripravíme zdarma. S nami zvládnete všetko bez stresu a ešte aj s dobrou náladou.

máme individuálny prístup ak ide o sťahovanie bytov
poskytujeme komplexné služby na sťahovanie Vášho bytu ( balenie – sklo, porcelán, šaty, osobné veci, nábytok, vybaľovanie,demontáž, montáž … )
baliaci materiál dodáme
presťahované veci umiestnime na Vami požadované miesto
kladieme dôraz na kvalitu a bezpečnosť
sťahovanie vieme zabezpečiť už do 2 hodín po objednávke cez pracovný deň
sťahujeme NON-STOP
obhliadky poskytujeme zdarma

Spôsob ocenenia práce v Žiline a jej okolí

č. VEĽKOSŤ BYTU CENA (€) PRÍPLATOK ZA 1 POSCH. BEZ VÝŤAHU /1 IZBA (€) PRÍPLATOK ZA 1 POSCH.S MALÝM VÝŤAHOM / 1 IZBA (€)
1 1 izbový 47.00€ 7.00€ 3.50€
2 2 izbový 90.00€ 7.00€ 3.50€
3 3 izbový 130.00€ 7.00€ 3.50€
4 4 izbový 180.00€ 7.00€ 3.50€
5 5 izbový 220.00€ 7.00€ 3.50€
6 rodinný dom dohoda dohodou dohodou

Uvedené ceny sú bez dopravy a bez DPH.

Príplatok pri malom výťahu, za ručne nosené veľké kusy nábytku 1.7 – až 3.3 €
V prípade prepravy mimo Žiliny cena nezahŕňa prestoje pracovníkov – 5.00 €
Príplatok za poistenie bytov do 1 milióna je 7.00 €

1 poschodie je 16 schodov

Späť na sťahovanie