Sťahovanie trezorov Bratislava

Sťahovanie trezorov Bratislava

Sťahovanie trezorov BratislavaSťahovanie trezorov a ťažkých bremien

Osobitú kapitolu vo svete sťahovania tvorí sťahovanie ťažkých bremien. Celý proces sťahovania je oveľa náročnejší a vyžaduje si iné technické zariadenia ako tomu býva pri klasickom sťahovaní.

Čo je dôležité pre sťahovaní trezorov a ťažkých bremien?

Sami uznáte, že sťahovanie trezorov, bankomatov, sústruhov, sôch z mramoru, kovu kameňa a podobne je oveľa náročnejšie ako sťahovanie iných predmetov. Sťahovanie bremien vo vlastnej réžií môže byť skutočne vyčerpávajúce. Preto Vám ponúkame naše služby. So sťahovaním podobných predmetov máme dlhoročné skúsenosti. Náš profesionálny tím dokáže presťahovať veci až do 20 ton. Všetky potrebné úkony sú vykonávané podľa nášho hlavného kréda „bezpečnosť a kvalita pri sťahovaní”. Tak ako aj v ostatných prípadoch, aj v tomto vieme sťahovanie zabezpečiť expresne. To znamená už 2 hodiny od zadania objednávky v bežný pracovný deň. Zároveň sťahujeme NON-STOP, takže vieme vyriešiť aj urgentné prípady. Či už ste našim stálym zákazníkom, alebo úplne novým, ponúkame Vám zaujímavý bonus vo forme obhliadky a cenovej kalkulácie zdarma. Odkotvenie a následné kotvenie je pre nás samozrejmosťou.

  • máme dlhoročné skúsenosti a prax so sťahovaním ťažkých bremien ( trezorov, bankomatov, časových pokladní, serverov, sústruhov, sôch z kovu, mramoru, kameňa, bremien do 20 ton )
  • dôraz kladieme na bezpečnosť
  • samozrejmosť sú kvalita a profesionalita
  • sťahovanie vieme zabezpečiť už do 2 hodín po objednávke cez pracovný deň
  • sťahujeme NON-STOP
  • obhliadky poskytujeme zadarmo
  • zabezpečujeme odkotvenie a kotvenie trezorov na Vami určené miesto.

Spôsob ocenenia práce

V prípde potreby sťahovania špecifických, ťažkých alebo nadrozmerných a predmetov napr. trezor, klavír alebo obrábací stroj bazplatnú cenovú ponuku vieme pripraviť obratom, neváhajte nás prosím kontaktovať emailom alebo telefonicky. V prípade nutnosti zabezpečíme obhliadku.