Sťahovanie klavírov Bratislava

Sťahovanie klavírov Bratislava

Sťahovanie klavírov BratislavaPotrebujete presťahovať klavír, piano alebo iný vzácny hudobný nástroj? Máte obavy, ako zvládnete jeho bezpečné presťahovanie bez poškodenia? S týmito a podobnými otázkami si viac nemusíte lámať hlavu. Náš servis Vám pomôže vyriešiť všetko s úsmevom na perách.

Naše služby pre Vaše bezpečné sťahovanie

Hudobné nástroje, najmä tie, ktoré sú väčších rozmerov, si vyžadujú pri sťahovaní špeciálne zaobchádzanie. Preto, aby ste sa nemuseli zaťažovať myšlienkami o ich bezpečnej preprave, Vám ponúkame naše služby. K sťahovaniu pristupujeme zodpovedne a s patričnou opatrnosťou. Našim hlavným krédom je „bezpečnosť a kvalita pri sťahovaní“. Zabezpečíme balenie, prepravu aj ostatné potrebné úkony. Váš hudobný nástroj uložíme na miesto, ktoré mu vyberiete. Ste v situácii, kedy urgentne potrebujete presunúť hudobný nástroj z miesta na miesto? S nami je to maličkosť. Sťahovanie vieme zabezpečiť už dve hodiny od prijatia objednávky v bežný deň. Zároveň ponúkame sťahovacie služby NON-STOP. Ako jedna z mála spoločností Vám ponúkame výhodný bonus. Obhliadku a cenovú kalkuláciu vypracujeme pre Vás zdarma.

máme dlhoročné skúsenosti so všetkými druhmi nástrojov
dôraz kladieme na bezpečnosť nástroja
samozrejmosť sú kvalita a profesionalita
sťahovanie vieme zabezpečiť už do 2 hodín po objednávke cez pracovný deň.
sťahujeme NON-STOP
obhliadky poskytujeme zdarma

Spôsob ocenenia práce

V prípde potreby sťahovania špecifických, ťažkých alebo nadrozmerných a predmetov napr. trezor, klavír alebo obrábací stroj bazplatnú cenovú ponuku vieme pripraviť obratom, neváhajte nás prosím kontaktovať emailom alebo telefonicky. V prípade nutnosti zabezpečíme obhliadku.