Referencie od zákazníkov

Referencie od zákazníkov

Bratislava – – Čestmír Němec: ďakujem Vám a Vašim pracovníkom za perfektne vykonanú náročnú prácu sťahovania nášho bytu do Hraníc.
Boli sme veľmi spokojní. Prajem Vám veľa úspechov vo Vašom podnikaní.


 

Bratislava – – p. Navrátil: Odporúčam ako zákazník sťahovaciu službu SVD. Chalani boli rýchly a bez škody presťahovali celý byt. Veľké ďakujem.


 

Bratislava – – p. Katreniak: Sťahovacie služby som využil už niekoľkokrát, takže môžem porovnať. Sťahovanie SVD je to najlepšie, čo som kedy zažil. Profesionáli za dobrú cenu. Tomu sa hovorí spokojnosť.


 

Bratislava – – p. Beloň: Je príjemné vidieť, že služby môžu byž aj na Slovensku kvalitné. Podľa mňa tá najlepšia sťahovacia služba na Slovensku.


 

Bratislava – – Mgr. Novická: Vrelo odporúčam firmu SVD. Pravidelne s nimi spolupracujem a zatiaľ som bola stále spokojná. Je to firma s históriou, taže majú vychytané všetky muchy. Bonusom sú mladí a pohľadní sťahováci.


 

Bratislava – – p. Movicová: Sťahovanie SVD je voľbou spokojného zákazníka.


 

Bratislava – – Ing. Krejči: Chalani, klobúk dole. 6 poschodí a práve vtedy pokazený výťah, čo ma mrzí. Zvládli to na jednotku. Ďakujem.


 

Bratislava – – p. Černá: So službami sťahovania som nad mieru spokojná, všetko bolo tak ako mi to pán Príhoda vysvetlil že bude. S chlapcami bola dokonca zábava, nič nezničili, konečná cena veľmi príjemná na to všetko koľko sa museli natrápiť.


 

Svätý Jur – – p. Barcaj: Rýchlosť, profesionalita a pozitívny prístup. Odporúčam,  ja už do inej sťahovky nezavolám.


 

Bratislava – – MuDr. Mladen: Na SVD som dostal odporúčanie od známeho, chválil ich, dal som im šancu, nesklamali. 3 izbový byt presťahovaný za 5 hodín, nič nezničenené, iba to čo sme vyhadzovali.


 

Bratislava – – p. Kelemen: Sťahovanie s SVD som v priebehu pol roka využil tri krát a oceňujem kvalitu poskytnutých služieb. Na SVD sa dá spoľahnúť.


 

Martin – – p. Janík: Sťahovanie z Martina do Žiliny dobre dopadlo. Aj napriek defektu na nákladnom aute sa im podarilo dohnať stratený čas. Mal som pocit, že robia nemožné. Profesionalita – odporúčam.


 

Bratislava – – p.Raganová : Vašu sťahovaciu firmu som si vybrala, pretože ste mi urobili najvýhodnejšiu cenovú ponuku na sťahovanie nábytku. Bola som veľmi spokojná aj so samotnou prácou. Ďakujem.


 

Bratislava – –eva320: Sťahovanie SVD je najlepšou sťahovacou firmou v Bratislave a jej okolí. Vrele doporučujem.


 

Bratislava – –súkromná osoba : Odporučenie na vás som dostala od kolegyni. Ste veľmi šikovní. Ďakujem ešte raz za vaše služby.


 

Bratislava – –p.Vajdová : Sťahovacie služby firmy SVD som využila prvý krát a bola som nadmieru spokojná. Odporučujem všetkým.


 

Bratislava – – p.Javorčík: Tento mesiac som využil sťahovacie služby firmy SVD v Bratislave a bol som príjemne prekvapený. Zhruba pred rokom som si objednal sťahovku, ktorá bola totálne nespoľahlivá. Na rozdiel od tej predchádzajúcej sú pracovníci SVD akční, rýchli a dôslední. Firmu SVD odporúčam všetkým, ktorí sa chcú bez problémov a flexibilne presťahovať.


 

Ivanka pri Dunaji – – p. Lakomčík: S firmou SVD som bol veľmi spokojný. Sťahovali náš dom. Aj keď bolo toho veľmi veľa a z počiatku som sa obával, že sa to celé nestihne urobiť, ale sťahováci z SVD to zvládli na výbornú. Obzvlášť oceňujem ich prístup k zákazníkom.


 

Bratislava – – mlove221: Velmi dobrá sťahovka.


 

Devínska Nová Ves – – p.Juraj: Profesionáli za primerané ceny. Odporúčam.


 

Bratislava – – zákazník: Sťahovka ako každá iná. Keďže už mám niekoľko skúseností so sťahovacími firmami, tak viem porovnať.


 

Bratislava – – p. Molnárová: Zaručená kvalita pohodlného presťahovania sa, bez extra veľkých nákladov.


 

Bratislava – – p. Kratochvílová:
Pracovníci sťahovacej firmy SVD boli veľmi šikovní aj napriek tomu, že meškali pre Bratislavské ranné zápchy. Ich aktivita a rýchlosť a zároveň opatrnosť v práci ma milo prekvapila.


 

Bratislava – – p.Hlaváč : Doteraz najlepšia sťahovka s akou som sa stretol. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú dobrú sťahovku. Naozaj zaručená kvalita.


 

Malacky – – ivis23 : Ahojte chlapci, chcem sa vám ešte raz poďakovať za presťahovanie nábytku. Boli ste super. Budem váš kontakt posúvať ďalším známym. Nech aj oni zažijú maximálnu spokojnosť. Držte sa.