O nás – Sťahovanie SVD

Spoločnosť SVD Group s.r.o.

Je samozrejmosťou, že každý, kto si vyberá na sťahovanie firmu, chce o nej vedieť čo najviac. Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už niekoľko rokov a máme množstvo spokojných zákazníkov ako aj dlhoročných skúsenosti. Naša spoločnosť SVD group s. r. o. vznikla roku 1997 a od januára roku 2005 kedy sa transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným pod názvom SVD group s.r.o. a pracuje na svojom mene. Od roku 2008 máme novú pobočku v Žiline.
V súčasnosti patríme medzi najväčšie sťahovacie firmy na Slovensku. Centrálu máme v Bratislave a pobočky v Žiline a Košiciach.

Naše priority

Tak ako každá spoločnosť, aj my máme svoje priority. Pre nás je najdôležitejšia spokojnosť našich zákazníkov. Preto Vám ponúkame komplexné služby zamerané na sťahovanie a prepravu, ktoré Vás odbremenia a uľahčia Vám rôzne životné situácie. Našim krédom je pomôcť a poskytnúť komplexné služby na profesionálnej úrovni, ktoré zaručia dobré meno spoločnosti a upevnenie si pozície na trhu. Preto, aby sme mohli pre Vás spraviť maximum, Vám ponúkame komplexné portfólio služieb medzi ktoré patrí:

Sťahovanie


Každý, kto už má skúseností so sťahovaním, môže potvrdiť, že je to náročný proces, pri ktorom treba myslieť na množstvo detailov a niekedy môže byť skutočne náročné. Preto, aby sme Vás odbremenili a eliminovali stresujúce situácie, Vám vieme zabezpečiť kompletné sťahovanie. Okrem toho vieme zabezpečiť aj baliace materiály, balenie Vašich vecí a majetku, demontáž ako aj samotné sťahovanie a následné vybalenie a montáž. Okrem klasického sťahovania domácnosti ponúkame sťahovanie kancelárií, firiem, ťažkých bremien a vzácnych hudobných nástrojov.

Nákladná doprava


Ďalšou z oblastí, ktorej sa venujeme už niekoľko rokov je poskytovanie dopravy. Vieme zabezpečiť dopravu pre bežných občanov ale aj firmy v Slovenskej republike ako aj mimo nej.

Brigádnický servis


Hneď pri vzniku našej spoločnosti sme sa začali zaoberať sprostredkovaným brigádnických prác. Sme organizácia, ktorá vie zabezpečiť pracovníkov pre firmy ale aj pre bežných občanov. Vo väčšine prípadov ide o študentov vysokých škôl, alebo osoby, ktoré sú momentálne nezamestnané.
Ako máte možnosť vidieť, naša spoločnosť má dlhoročné skúseností s pôsobením na trhu, pričom poskytujeme viacero odborných služieb v oblasti sťahovania, dopravy a brigádnického servisu. Ak máte záujem využiť naše služby, neváhajte a kontaktujte nás.

FAQ – často kladené otázky

Sťahovanie SVD

Doprava SVD

Baliaci materiál SVD

Brigádnická agentúra SVD

Sťahovanie

Sťahujeme s vášňou

Sťahovanie predstavuje životnú skúsenosť, s ktorou sa musí každý z nás aspoň raz za život stretnúť. Pre niekoho to môže byť príjemný zážitok, ale môže nastať aj prípad, že niekto na sťahovanie rád nespomína.

Preto by sme Vám chceli poradiť, ako zvládnuť sťahovanie s úsmevom.

 

Nákladná doprava

Odvezieme čokoľvek

Zaoberáme sa vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou tovaru rôzneho druhu a hmotnosti. Vozidlá vieme pristaviť do 1 hodiny po objednávke. Autá sú vybavené paletovým vozíkom, trezorovým vozíkom, kartónmi, gurtňami + spojovacími pásmi, upínacími pásmi na zabezpečenie tovaru proti poškodeniu a dekami.

Vieme zabezpečiť akékoľvek vozidlo a sťahujeme NON-STOP. Dôraz kladieme na bezpečnosť prepravovaného tovaru a Vašu spokojnosť, čiže samozrejmosť je profesionalita. K medzinárodnej doprave zvlášť účtujeme cestné a colné poplatky v závislosti od krajiny.

Brigádnický servis

Zabezpečíme brigádnikov

Spoločnosť SVD sa zaoberá sprostredkovaním brigádnických prác od roku 1997. Naša činnosť pozostáva zo zabezpečenia pracovníkov pre firmy a súkromné osoby hlavne z radov študentov vysokých škôl, ale aj nezamestnaných a „ … všetkých čo chcú pracovať!“ V prípade potreby vieme dodať pracovnú silu na neodborné alebo čiastočne odborné práce na dobu podľa Vašich požiadaviek. V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Spolupráca s SVD robí ľudí šťastných, na nás sa vždy viete spoľahnúť

Sťahovanie

Sťahovanie predstavuje v našom živote dôležitý krok. Preto, aby bolo Vaše sťahovanie bezstarostné a aby ste sa vyhli neželaným situáciám, alebo ujme na zdraví či majetku, Vám ponúkame naše služby. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, profesionálne a snažíme sa zabezpečiť pre Vás komplexné služby, aby ste boli spokojní a sťahovanie bolo pre Vás radosťou.

Služby

Prvoradým cieľom našej spoločnosti je poskytnúť našim zákazníkom profesionálne služby, vďaka ktorým uspokojíme Vaše potreby. Portfólio ponúkaných služieb (doprava, sťahovanie, brigádnický servis) je široké a vždy sa vieme dohodnúť tak, aby boli obe strany spokojné. Môžete nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami.

Cenník

U nás nájdete tie najlepšie ceny na trhu. Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už niekoľko rokov, počas ktorých sme mohli nadobudnúť množstvo skúseností. Ak si myslíte, že vo vlastnej réžii sa dokážete presťahovať lacnejšie, dajte nám šancu, aby sme Vám dokázali, že to tak nie je. Ako bonus pre nových i stálych klientov ponúkame obhliadku a cenovú kalkuláciu zdarma.

Spolupráca

Od vzniku našej firmy, čiže od roku 1997 sa venujeme sprostredkovaniu brigádnických prác pre firmy, ale aj pre bežných občanov. Potrebujete pomôcť s administratívnymi prácami, dokladaním tovaru, vynášaním odpadu pri stavbe domu, alebo rekonštrukcii? Neváhajte a kontaktujte nás. Ponúkame Vám spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú prevažne študentmi vysokých škôl. Pracovné príležitosti ponúkame tiež občanom, ktorí sú momentálne nezamestnaní ale majú chuť pracovať.

S čím Vám vieme pomôcť?

Každá dobrá spoločnosť rada odpovie na všetky otázky, ktoré majú jej zákazníci. Je samozrejmé, že každý má určité otázky, ktoré ho trápia a nevie si na ne sám odpovedať. Preto sa nebojte a obráťte sa na nás so všetkým, čo Vám víry hlavou. Radi na Vaše otázky odpovieme a pomôžeme Vám vyriešiť rôzne situácie, dokonca aj tie, ktoré sa na prvý pohľad zdajú ako neriešiteľné.

Hoď svoju kožu na trh!

Si mladý a šikovný človek, ktorý má chuť učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti ako aj pracovné skúsenosti? Potom neváhaj a kontaktuj nás! Staň sa členom nášho tímu, možno hľadáme práve teba. Ako sa hovorí, odvážnym šťastie praje, tak do toho. Pošli Cv.