Nákladná doprava

Nákladná doprava

Nakladná dopravaPatríte k ľuďom, ktorí potrebujú nákladnú dopravu na rozvoz tovaru? Alebo potrebujete iba presťahovať gaučovú súpravu, alebo previesť novú kuchynskú linku? Alebo sa sťahujete do nového bytu, či domu? Potom ste na správnom mieste. Naša nákladná doprava je vám plne k dispozícii na rôzne účely.

Vnútroštátna i medzinárodná doprava

Ponúkame Vám dopravu ako po Slovensku tak aj do zahraničia. Naše služby môžete využiť v prípadoch, keď potrebujete presťahovať svoje majetok alebo iba previesť kus nábytku z miesta na miesto. Spoluprácu vieme ponúknuť tiež firmám, ktoré potrebujú rozviesť tovar do rôznych miest na Slovensku aj mimo neho. Na našej stránke nájdete všetky potrebné informácie, ktoré by Vás mohli zaujímať.

Sochy, trezory a ťažké bremená

Potrebujete presťahovať trezor, ale máte obavy ako to zvládnete? Svoje obavy môžete pokojne hodiť za hlavu. Radi Vám s tým pomôžeme. K dispozícii máme rôzne automobily na sťahovanie a prepravu, ktoré nám umožňujú presťahovať aj ťažké bremená ako napríklad trezory alebo sochy. Bezpečnosť Vášho majetku je pre nás samozrejmosťou, preto sú tieto autá vybavené bezpečnostnými materiálmi ako napr. gurtne, popruhy, upínacie pásy…
V našom živote sa vyskytnú situácie, kedy potrebujeme využiť služby prepravcov, resp. dopravnej spoločnosti. Preto Vám ponúkame naše služby, ktoré Vás odbremenia a umožnia bezpečné presťahovanie Vášho majetku i tovaru.

Nákladná doprava Bratislava

 

Nákladná doprava Žilina