Brigádnicky servis

Brigádnicky servis – brigády pre študentov

Profesionálny brigádnicky servis

Brigádnicky servis Máte množstvo práce, ktorú neviete sami zvládnuť? Potrebujete pomoc so sezónnymi prácami, s dokladaním tovaru alebo s vyprataním budovy? Pokiaľ áno, ponúkame Vám riešenie Vášho problému. Vďaka nášmu brigádnickému servisu zvládnete všetky povinnosti hravo a jednoducho.

O čo ide?

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním práce pre brigádnikov už od roku 1997. Počas našej pôsobnosti na slovenskom trhu sme získali množstvo skúseností, vďaka ktorým vieme firme ako aj bežným občanov zabezpečiť pracovníkov na rôzne úkony. Môže ísť o nekvalifikované práce ako napríklad výpomoc na stavbe, dokladanie tovaru, roznos letákov a podobne alebo môže ísť o čiastočne kvalifikované, resp. odborné práce.

Odkiaľ čerpáme pracovnú silu

Za všetkých pracovníkov, ktorých vieme sprostredkovať ručíme. Vo väčšine prípadov ide o študentov vysokých škôl, ktorí si chcú popri štúdiu privyrobiť nejaké to euro. Príležitosť tiež ponúkame momentálne nezamestnaným občanom, ktorí si prácu hľadajú, žiaľ ešte nemali šťastie a nenašli ju. Jednoducho povedané, v našich radoch nájdete iba osoby, ktoré chcú pracovať. Pracovnú silu pre Vás vieme zabezpečiť nárazovo, krátkodobo aj dlhodobo. Závisí to od Vašich kritérií.

Pracovná príležitosť pre mladých

V rámci našej organizácie a brigádnického servisu, ponúkame mladým ľuďom pracovné možnosti. Chcete si privyrobiť nejaké peniažky? Alebo chcete iba získať pracovné skúsenosti a zručnosti? Potom neváhajte a napíšte nám. Možno hľadáme práve Vás.

Ako si zabezpečiť brigádnikov?

To je asi prvá otázka, ktorá Vás napadla keď ste sa rozhodli využiť naše služby. Ide o úplne jednoduchú záležitosť. Stačí nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom, alebo sa zastaviť osobne na niektorej z našich pobočiek.

Brigádnický servis Bratislava

Pre firmy

Brigády pre študentov

Dodanie brigádnikov

Aktuálne ponuky

Poskytnutie brigádnických prác


Brigádnický servis Žilina

Pre firmy

Brigády pre študentov

Dodanie brigádnikov

Aktuálne ponuky

Poskytnutie brigádnických prác